۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بهمئی + جزئیات

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بهمئی + جزئیات

سامان خوبی زاده: تکریم و معارفه سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی برگزار شد.   مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی گفت :خدای بزرگ را شاکرم که نعمت خدمت به جامعه فرهنگیان را بر من منت نهاده است و سپس یادآوری نمودند بعنوان یک خدمتگذار در جامعه علمی و […]

سامان خوبی زاده: تکریم و معارفه سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی گفت :خدای بزرگ را شاکرم که نعمت خدمت به جامعه فرهنگیان را بر من منت نهاده است و سپس یادآوری نمودند بعنوان یک خدمتگذار در جامعه علمی و فرهنگی اساس کارِ ما ، مشورت و هماهنگی می باشد و اظهار داشتند قدردان زحمات خالصانه و عملکرد رضایت بخش همکاران اداری خود هستم بطوریکه اگر به روزهای عقب باز گردم همین تیم را انتخاب خواهم نمود .

 

مسعود فرح بخش افزود: این تکریم برخلاف میل باطنی و صلاحدید خود شخص و همچنین این معارفه براساس میل باطنی هست ، زیرا هر دو شخص نامبرده در کار و حرفه خود متبحر و پرانرژی هستند.

 

در پایان با لوح سپاس از تلاشها و حمایتهای شبانه روزی جناب آقای خردمندمحکم تکریم و تقدیر و همچنین آرزوی توفیق برای جناب آقای علی شکیبازاده بعنوان سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بهمئی داشتند.

 

شمس الله خردمندمحکم گفت: ابتدا به خدمات صادقانه و جهادی جناب آقای فرح بخش اشاره داشتند و از مجموعه تقاضا نمودند ایشان را الگوی خدمت به همنوع خود بدانند و متذکر شدند ، موضوع تکریم و معارفه امروز بنا بر صلاحدید و مسائل خانوادگی خود خواهد بود وگرنه باعث افتخار است که در نهاد مقدس امور تربیتی و در کنار همکارانی با اخلاق مشغول به انجام وظیفه باشم و انشاءالله در هر سنگری از علم که باشم مطیع اوامر مدیریت آموزش و پرورش خواهم بود.

 

علی شکیبازاده در این جلسه گفت: خدمت دارایی نیست بلکه بدهکاری است پس باید بطور واقعی در این نهاد مقدس و حساس که یادگار و امانت شهیدان رجائی و باهنر هست دَین خود را ادا نماییم و از تمامی مجموعه خواستند در انجام فعالیتهای علمی ، فرهنگی ، تربیتی و قرآنی وی را همراهی نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

10 + 5 =