۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 12130
  • 31 دسامبر 2023 - 19:46
  • 235 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم پلیس آگاهی و بازرسی در بهمئی + جزئیات

برگزاری مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم پلیس آگاهی و بازرسی در بهمئی + جزئیات

سامان خوبی زاده: مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید و قدیم پلیس های آگاهی و بازرسی فرماندهی انتظامی بهمئی با حضور فرمانده ، حفاظت ، نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی بهمئی ، مدیران ستادی فرماندهی برگزار شد. فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در این نشست گفت: امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی و روحی جامعه از مهم‌ترین مسئولیت‌های […]

سامان خوبی زاده: مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید و قدیم پلیس های آگاهی و بازرسی فرماندهی انتظامی بهمئی با حضور فرمانده ، حفاظت ، نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی بهمئی ، مدیران ستادی فرماندهی برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در این نشست گفت: امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی و روحی جامعه از مهم‌ترین مسئولیت‌های نیروی انتظامی است که با توسعه رویکرد جامعه محوری و جلب اعتماد مردم در تامین نظم و امنیت به‌خوبی ارائه خدمت کرده است.

سرهنگ فرزین جمشیدی افزود: تهدیدات دشمنان جمهوری اسلامی ایران به صورت مستمر وجود دارد و نیروی انتظامی با همکاری دستگاه‌های مربوطه و روحیه ملت شهید پرور توانسته در برابر تهدیدات دشمنان نظام ایستادگی کند.

وی گفت: دشمنان که از طریق جنگ سخت یاری مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نداشتند، در صدد هستند تا با ایجاد جنگ نرم و هدف قراردادن اصل دین و ترویج بی‌بندوباری و کشف حجاب به‌دنبال ایجاد ناامنی باشند، اما به لطفت خدا وند و برکت خون شهدا تا کنون این دشمنی‌ها خنثی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی با اشاره به انتصاب سرگرد بهمئی نژاد به عنوان رئیس پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر و انتصاب سرگرد علی عسکر جهاندیده به عنوان رئیس پلیس بازرسی این فرماندهی گفت: در این انتصابات هیچگونه فرد سیاسی یا مسئول سیاسی دخالتی ندارند و با توجه به شایستگی ها این افراد انتخاب خواهند شد که کدام پس از سیر مراحل قانونی حکم ها صادر خواهند شد.

وی ادامه داد: سبز پوشان نیروی انتظامی بهمئی تا آخرین لحظات از جان و ناموس مردم دفاع خواهند کرد.

جمشیدی در پایان هم به هنجار شکنان و ارازل اوباش هشدار قاطع داد و برای آنها خط و نشان کشید گفت: پلیس در خصوص امنیت با هیچ کس تعارف ندارد و با هر گونه نا امنی برخورد قانونی خواهند داشت.

 

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی بهمئی گفت: نیروی انتظامی بهمئی در مأموریتی که بر عهده دارد به بهترین نحو ممکن در حال فعالیت است.

وی با بیان اینکه فراجا با شناخت زمانه و شناخت کامل مأموریت تلاش خود را برای تأمین نظم و امنیت در جامعه گذاشته است، گفت: شناخت میدان عمل بسیار اهمیت دارد و پلیس با حضور به موقع در صحنه در سایه شجاعت و عقلانیت در کنار تکلیف محوری ایفای نقش کرده و بسیار اثرگذار بوده است.

 

رئیس جدید پلیس آگاهی و رئیس پیشین بازرسی فرماندهی نیروی انتظامی بهمئی گفت: مدیون شهدا هستیم و باید راه آنها را ادامه دهیم که این امر بیشتر در امنیت و خدمت کردن خلاصه می‌شود.

سرگرد وطن دوست بهمئی نژاد اضافه کرد: عهد می‌بندم با همکارانم در کنار سایر مسئولان از هیچ کوششی تا پای جان دریغ نکنیم، ما خدمتگزار مردم هستیم و بیشترین ارتباط را با مردم داریم.

 

رئیس جدید پلیس بازرسی و رئیس پیشن آگاهی فرماندهی انتظامی بهمئی گفت: امنیت جامعه و شهرستان بهمئی حاصل تلاش های نیروهای انتظامی است، که امروز کشورمان و این شهرستان از امنیت خوبی برخوردار است.

سرگرد علی عسکر جهاندیده افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پلیس جامعه محور است و یکی از اهداف نیروی انتظامی رسیدن به پلیس تراز انقلابی است که همان خدمت گذاری به مردم و برقراری امنیت و آرامش در جامعه است.

 

بنا بر پیشنهاد فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی و با حکم سردار کیقباد مصطفایی فرمانده انتظامی استان سرگرد وطن دوست بهمئی نژاد به عنوان رئیس جدید پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی بهمئی منصوب شد ،،،،، سرگرد بهمئی نژاد از افسران توانمند و خوشنام و خوش اخلاق این فرماندهی است وی پیش از این به مدت ۷ سال رئیس پلیس بازرسی فرماندهی انتظامی شهرستان بهمئی بود و وی جایگزین سرگرد علی عسکر جهاندیده شد.

بنا بر پیشنهاد فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی و با حکم سردار کیقباد مصطفایی فرمانده انتظامی استان سرگرد علی عسکر جهاندیده به عنوان رئیس جدید پلیس بازرسی فرماندهی انتظامی بهمئی منصوب شد،،،،،، سرگرد جهاندیده از افسران توانمند و خوشنام و خوش اخلاق این فرماندهی است جهاندیده پیش از این به مدت ۳ سال رئیس پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان بهمئی بود و وی جایگزین سرگرد وطن بهمئی نژاد شد.

 

      

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 × چهار =