۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان بهمئی به همت بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان بهمئی + جزئیات و تصاویر

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان بهمئی به همت بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان بهمئی + جزئیات و تصاویر

  به گزارش ساورزنیوز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی در پی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار ، طی نشستی از آنها تجلیل کرد.   رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت  یاد و خاطره خبرنگاران شهید به ویژه شهید محمود صارمی ، گفت: “روز خبرنگار، […]

 

به گزارش ساورزنیوز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی در پی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار ، طی نشستی از آنها تجلیل کرد.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت  یاد و خاطره خبرنگاران شهید به ویژه شهید محمود صارمی ، گفت: “روز خبرنگار، روز تکریم حق طلبی، صداقت و تلاش بی وقفه برای ایجاد شفافیت در جامعه است.

 

سید نصرت الله سالاری خرم افزود: نامگذاری روز شهادت شهید صارمی به عنوان روز خبرنگار،یعنی ما باید منش،سیره و خط این شهید گرانقدر را ادامه دهیم ایشان راه شهید صارمی ر ا مسیر اخلاق،ادب و صداقت و دلسوزی ،مردم داری و اطلاع رسانی شفاف توام با شهامت و حرکت در مسیر خوبی ها و نیکی ها معنی کردند.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی گفت:  به امید آفرینی و حرکت در مسیر ایجاد وفاق ملی به عنوان یکی از رسالت های مهم امروز جامعه شریف خبرنگاری وتولید محتوا متناسب با فرهنگ آداب و رسوم و شرایط شهرستان یکی از کارکردهای خبرنگاران و اهالی قلم شهرستان اشاره کرد

 

وی در پایان گفت .مطالبه گری و انعکاس به موقع خبرها و نظارت دقیق و جسورانه خبرنگاران،محیط اداری را سالم و از بروز مفاسد جلوگیری می نماید .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

13 + 20 =