۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی در سال ۱۴۰۳ با یک موضوع مهم + جزئیات

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی در سال ۱۴۰۳ با یک موضوع مهم + جزئیات

به گزارش سامان خوبی زاده: اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی در سال ۱۴۰۳برگزار گردید. رئیس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی گفت: جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان بهمئی برگزار گردید. سید زاهد افتخاری زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به اعضا و […]

به گزارش سامان خوبی زاده: اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی در سال ۱۴۰۳برگزار گردید.

رئیس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی گفت: جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان بهمئی برگزار گردید.

سید زاهد افتخاری زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به اعضا و مدعوین محترم شورا، به تشریح موضوع جلسه تحت عنوان بررسی نظام مسائل خانواده (مسئله یابی و هدف گذاری و برنامه ریزی و تقسیم وظایف تا ۶ سال) پرداختند و اعضای محترم شورا را به بیان دیدگاه ها ی خود در موضوع جلسه دعوت نمودند.

 

 امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی در این نشست ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی گفت: یکی از جلسات و ظرفیت های مهم برای حل مسائل مهم شهرستان جلسه شورای فرهنگ عمومی است نباید این شورا صرفا برای مناسبت ها تشکیل شود و حقیقتا بنده معتقدم در شورای فرهنگ عمومی بایستی مسائل مهم شناسایی شود و تجزیه و تحلیل صورت بگیرید و با هدف گزاری و برنامه ریزی و ارائه طرح و تقسیم وظایف در صدد حل مسائل و آسیب ها باشیم.

حجت الاسلام صلواتی افزود: انتظار اینست این شورا مسائل و معضلات و ظرفیت ها و موفقیت و نقاط قوت و ضعف و راهکارها را شناسایی کنند و با مطالعه و دلسوزی و دغدغمندی و جدیت و تلاش و حضور منظم و موثر زمینه رشد و پیشرفت و سلامت معنوی و اخلاقی و عمران و آبادانی شهرستان را فعال کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی گفت: بایستی مسائل اولویت دار و زیربنایی مورد توجه باشد لذا موضوع این جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظام مسائل خانواده (مسئله یابی و هدف گزاری و برنامه ریزی و تقسیم وظایف تا ۶ سال) را شامل می شود هم عزیزانی که عضو حقوقی و حقیقی و هم‌ مدعو هستند متناسب با موضوع مثلا مسائل مهم یک خانم باردار و یک مادری که بچه شیر می دهد و نوزاد و کودک و نونهالی و پیش دبستانی که در این خانه و روستا و محله و شهرستان زندگی می کنند چیست و ما چه وظیفه وطرح و ایده و راهکاری برای آنها داریم ان شاءالله با دقت وهمفکری و همکاری و همراهی همدیگر با این نگاه جلسات شورای فرهنگ عمومی رونق ببخشیم و به نقش راهبردی و هدایت و راهبری فرهنگی خودمان هم آگاهی های لازم را داشته باشیم هم تلاش کنیم در کوتاه مدت و میان مدت و بلندمدت مسائل شهرستان را حل کنیم .

امام جمعه شهرستان بهمئی بیان کرد: قطعا دبیر محترم جلسه یعنی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نقش اساسی را دارد و حضور منظم و با مطالعه، کاربردی کردن موضوعات مختلف و ارائه راهکارهای مناسب و با پیگیری و حسن نظارت می توانیم به رشد و پیشرفت و سلامت و آبادانی شهرستان کمک کنیم.

 

در ادامه جلسه سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی به بیان دیدگاه ها و نظریات خود درموضوع جلسه پرداخته که به دلیل اتمام وقت جلسه، با نظر همه اعضا ادامه جلسه به روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ موکول شد.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

5 × 4 =