۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

به گزارش ساورزنیوز: ( سامان خوبی زاده ) نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی با تسلیت ایام شهادت سرور سالار شهیدان امام حسین (ع)، اظهار کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر تنها در زمینه عفاف و حجاب امر و نهی ندارد بلکه در تمامی حیطه‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و… ورود دارد.

 

حجت الاسلام طاها خوبی نژادیان با انتقاد از اینکه برخی به بهانه‌ هزینه‌بَر بودن یا خطرساز بودنِ امر به معروف یا نهی از منکر، اقدامی برای انجامِ این واجب فراموش شده نمی‌کنند، گفت: امام حسین(ع) برای برپایی امر به معروف و نهی از منکر، نه تنها خودش حرکت و قیام می‌کند؛ بلکه خانواده، اصحاب و یاران خویش را نیز به میدان عمل می‌آورد و حتی روز هشتم ذی الحجه، حجّش را رها می‌کند.

 

وی با اشاره به سخن امیرالمومنین علی(ع) در خصوص اهمیت امر به معروف، افزود: تمام خوبی‌های عالم و جهاد در راه خدا در مقایسه با امر به معروف، ذرّه‌ی آب است در برابر دریای پهناور.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی گفت: باید در تمام سال و به ویژه در این هفته، بسیج شویم تا برای احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، قدمی برداریم؛ زیرا به فرمایش امام محمد باقر(ع)، همه واجبات همچون نماز، روزه و حجاب و نیز اموراتی مثل عزاداری، مبارزه با فساد اقتصادی، امنیت و … در سایه‌ امر به معروف و نهی از منکر اقامه خواهد شد.

 

خوبی نژادیان بیان کرد: ترویج و تبلیغ و حمایت همه جانبه از امران به معروف و ناهیان منکر از وظایف ستاد است که نیازمند همکاری همه جانبه مسئولان و مردم هستیم.

 

وی در ادامه به تشریح برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر با شعار «امر به معروف و نهی از منکر، نهضت حسینی، جامعه متعالی» پرداخت.

 

حجت الاسلام خوبی نژادیان در پایان ، غبارروبی گلزار شهدا ، دیدار با خانواده شهدا ، دیدار با دادستان ، دیدار با امام جمعه ، برگزاری نشست شورای اداری ، برگزاری نشست با متنفذین و ریش سفیدان طایف ، مهم ترین برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان بهمئی را اعلام کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

12 − شش =