۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 251
  • 18 فوریه 2020 - 3:25
  • 850 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : کبنا نیوز
سخنرانی سید محمد موحد
برای اشتغال جوانان کارخانه احداث می کنم
سید محمد موحد

برای اشتغال جوانان کارخانه احداث می کنم

برای برون رفت از بیکاری چه کاری باید کرد، اگر قرار است جلوی مهاجرت روستاها به شهر را بگیریم باید زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد.راهی جز احداث کارخانه نیست و باید اینکار شود.

دوشنبه (۲۸ بهمن ماه ۹۸) سیدمحمد موحد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس کهگیلویه بزرگ پنجمین نطق انتخاباتی خود را در جمع مردم قلعه رئیسی برگزار کرد.
سیدمحمد موحد در جمع مردم چاروسا اظهار کرد: شما تصمیمی را می‌خواهید بگیرید و فردی را به مجلس بفرستید که عصاره فضایل مردم باشد.
کسی را که می‌خواهید انتخاب کنید باید یکی از اساسی‌ترین برنامه‌هایش مبارزه با رانت‌خواری باشد.
نماینده‌ای که از قِبَلِ این مردم انتخاب می‌شود، مردمی که هر جا ندای رهبری و ولایت و نظام بلند است در آنجا حضور دارند، باید از قدرتی برخوردار باشد که با فساد و رانت مبارزه  کند.
 و لذا مجلسی که قرار است در رأس امور باشد آن مجلس و نماینده باید خود از یک توانمندی‌هایی برخوردار باشد.
در راستای همین مسولیت موحد کسی بود که در دوران نمایندگی‌اش در مجلس تمام رسانه‌های دنیا به عنوان قدرتمندترین نماینده در آن مراحل نامش را بردند.‌
نماینده شما موحد، کسی بود که در جای جای مجلس در شأن مردم کهگیلویه بزرگ درخشید.
 امروز هم به حول و قوه الهی با همان اقتدار و برنامه‌ای جدید با استفاده از یک تیم کارشناسی از اساتید دانشگاه‌های مختلف، مهندسین، فرهیختگان، برنامه ریزان و کسانی که در جای جای کشور از فکر و اندیششان می‌توانیم بهره ببریم جمعی را  شکل دادیم و با یک توان جدید و یک برنامه جدید برای خدمت به این مردم وارد شویم.
موحد، کسی بود که در عین حالی که از قوه قضاییه وارد مجلس شد، با تمام توان پاشنه کفشش را برای مبارزه با محرومیت بالا کشید اما در کنار این مبارزه، مبارزه با فقر و بی عدالتی، نیروهای ارزشمندی را رشد داد، زمینه ارتقای آنها را فراهم کرد.
شخص بزرگواری در جایی اعلام کرد که موحد، آقای کریمیان، فیاض بخش، مژدهی و…را ذبح کردید؟
من این عزیزان، این استعدادهای بالقوه را به بالفعل تبدیل کردم، نیازی نیست شما اشک تمساح برای اینها بریزید، این‌ها کسانی اند که امروز در جای جای کشور ایران درخشیدند.
زمینه این درخشش هم توانایی و لیاقت خودشون بود هم همکاری بنده فراهم کرد، که امروز حوزه چاروسا، دیشموک و کهگیلویه بزرگ به هر اداره‌ای، وزارت خانه‌ای و…مراجعه می‌کنند تا آثاری از نیروهای این منطقه با همت موحد مشخص است.
چشم انداز چاروسا
به حول و قوه الهی باید اولین کاری که انجام داد این است که شیوه و شکل جاده دهدشت تا دیشموک کاملاً عوض شود.
برای برون رفت از بیکاری چه کاری باید کرد، اگر قرار است جلوی مهاجرت روستاها به شهر را بگیریم باید زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد.
راهی جز احداث کارخانه نیست و باید اینکار شود، این خواسته دوم مردم چاروسا حل مشکل جاده برفکون است که باید اجرایی شود.
در خیلی از این مناطق می‌توان زمینه طرح طوبی را فراهم کرد که اجرایی می‌کنیم.
حرکت دیگری که باید اینجا فراهم کرد زمینه گردشگری است که قول می‌دهم توانم را به کار بگیرم.
راه‌های زیادی برای برون رفت چاروسا با این تیم کارشناسی در نظر دارم،
راه دیگری که برای خروج از بن بست این منطقه از واجبات است، اتصال جاده جاورده به دم عباس و از جاده دم عباس به جاده پاتاوه -دهدشت است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 × چهار =