۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
بازدید امام جمعه بهمئی از محل برگزاری اجلاسیه شهدای بهمئی

بازدید امام جمعه بهمئی از محل برگزاری اجلاسیه شهدای بهمئی

به گزارش سامان خوبی زاده: در راستای برگزاری اولین اجلاسیه شهدای شهرستان بهمئی حجت‌الاسلام صلواتی امام‌جمعه لیکک همراه با جمعی از مسئولان از محل برگزاری اجلاسیه و روند پیشرفت فضا بازدید کرد.   حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی امام‌جمعه شهر لیکک در این بازدید گفت: از این کار بسیار ارزشمند و باعظمت و باافتخار سپاه ناحیه بهمئی […]

به گزارش سامان خوبی زاده: در راستای برگزاری اولین اجلاسیه شهدای شهرستان بهمئی حجت‌الاسلام صلواتی امام‌جمعه لیکک همراه با جمعی از مسئولان از محل برگزاری اجلاسیه و روند پیشرفت فضا بازدید کرد.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی امام‌جمعه شهر لیکک در این بازدید گفت: از این کار بسیار ارزشمند و باعظمت و باافتخار سپاه ناحیه بهمئی مخصوصاً فرماندهی محترم ناحیه و مجموعه همکاران تقدیر و تشکر می‌کنم.

صلواتی با بیان اینکه حتماً برنامه‌های خوب و فاخر در این اجلاسیه اجرا می‌شود، گفت: از همه نهادها، ادارات، سازمان‌ها، خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان، ایثارگران، جانبازان، پیشکسوتان، هنرمندان، اصحاب رسانه، اساتید، دانشجویان و دانش آموزان، جامعه کارگری و کشاورزی، اصناف و بازاریان و مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه شهرستان بهمئی دعوت می‌کنم که با حضور گسترده خود ضمن نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان بیافزایند و حماسه‌ای دیگر بیافرینند.

سرهنگ پاسدار مهدی غلامی نژاد در این بازدید ضمن تشریح برنامه‌های اجلاسیه بر همراهی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و یگان‌های نظامی و انتظامی در برپایی این اجلاسیه تقدیر و تشکر کرد و گفت: اجلاسیه شهدا شهرستان بهمئی چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۰ آغاز می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

20 + 1 =