۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 12558
  • 12 ژانویه 2024 - 22:58
  • 54 بازدید
  • ارسال توسط :
امام جمعه کهگیلویه: بخاطر ناراحتی یا خوشحالی افراد دست از جهاد تبیین برنمی‌دارم

امام جمعه کهگیلویه: بخاطر ناراحتی یا خوشحالی افراد دست از جهاد تبیین برنمی‌دارم

اقدامات نیروهای انصارالله یمن آنقدر بازدارنده بوده که آمریکا ناچار شد یک آبروریزی دیگری از خود به جای بگذارد. 

امام جمعه کهگیلویه: بخاطر ناراحتی یا خوشحالی افراد دست از جهاد تبیین برنمی‌دارم

امام جمعه کهگیلویه گفت: بخاطر ناراحتی یا خوشحالی افراد دست از جهاد تبیین برنمی‌دارم

امام جمعه کهگیلویه: بخاطر ناراحتی یا خوشحالی افراد دست از جهاد تبیین برنمی‌دارم

به گزارش ساورزنیوز/از دهدشت حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در خطبه های نماز جمعه این هفته دهدشت، ربوده شدن نفت‌کش ایران را یادآور شد و افزود: این اقدام ناجوانمردانه و خلاف توافقات بین المللی بود.

وی با اشاره به اینکه این روزها شاهد برگ دیگری از اقتدار نظامی، جمهوری اسلامی هستیم، گفت: فرزندان سرافراز ایران اسلامی در ارتش قهرمان پاسخ دزدی علنی آمریکا را دادند.

وحدانی فر خاطرنشان کرد: این کشتی که با نام مستعار در دریای عمان با ناوبری دیگر در حال عبور بود قهرمانان ما در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی آن را توقیف کردند.

 وی هدف ایران از توقیف این نفت‌کش در فضای کشتیرانی بین‌المللی و دریای عمان را قدرت نظام جمهوری اسلامی دانست که به آن‌ها بگویید نه خلیج‌فارس بلکه در دریای عمان هم که در دوردست هاست اجازه تهدید و تجاوز نسبت به حقوق ملت ایران را نخواهد داد.

حجت‌الاسلام وحدانی فر تصریح کرد: امروز این فضای جمهوری اسلامی ایران است، نه خلیج فارس و نه دریای عمان هر کجا منافع ما تهدید و تجاوز شود پاسخی همان‌گونه بلکه سخت تر خواهیم داد.

خطیب جمعه دهدشت به حملات هوایی آمریکا و انگلیس به اهداف نظامی یمن اشاره کرد و این اقدام را نشانه سطح حملات و اقدامات نیروهای انصارالله یمن عنوان کرد که آنقدر بازدارنده بوده که آمریکا ناچار شد یک آبروریزی دیگری از خود به جای بگذارد.

حجت‌الاسلام وحدانی فر در ادامه بیان کرد: تلاششان بر این است که جبهه مقاومت را تضعیف کنند تا ماشین انسان کشی و نسل کشی رژیم غاصب به کار خود ادامه دهد، لذا موفق نخواهند شد و اراده فرزندان مقاومت بر این است که برای همیشه ردپای این رژیم استکباری آمریکا را از منطقه پاک کنند.

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت اجازه نخواهد داد که زن و بچه مسلمان زیر چکمه افسر یهودی رژیم غاصب صهیونیستی باشد و ما سکوت کنیم، افزود: ما از نسل عاشورا هستیم ما جان و خون مان از برادران یمنی نه مهم تر و نه رنگین تر است بلکه خونه ما با هم آمیخته است.

وحدانی فر به بخش بیانات خود در خطبه های هفته گذشته در خصوص انتخابات اشاره کرد گفت: برخی آقایان به خود گرفته اند، اصولاً نکاتی که عرض می‌کنم فرمایشات مقام معظم رهبری است اگر کسی به خودش گرفت بداند که مقابل فرمایشات حضرت امام (ره) و رهبری ایستاده است.

وی با بیان اینکه برخی از آقایان گلایه می‌کنند که منظور شما از فلان کلمه فلان آقا بود، گفت: نه آقا! سقف آرزوهای ما مجلس نیست، اگر با حرف های ما از رأی آقایی کم می‌شود مهم نیست، ما حتما تبلیغ خواهیم کرد و شاخص‌های امامین انقلاب را بیان خواهیم کرد.

وحدانی فر افزود: توصیه میکنم به برخی از این آقایان که دیگر کافی ست، اندازه نگهدار که اندازه نکوست، صرفا مهم ترین مسئله ما در انتخابات امسال حضور حداکثری است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

12 − یازده =