۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
امام جمعه دیشموک : فصل سرما و بارش باران نزدیک است ،وعده های راهداری درباره راه روستای پای پره و پل تنگ چویل    دیشموک چه شد .

امام جمعه دیشموک : فصل سرما و بارش باران نزدیک است ،وعده های راهداری درباره راه روستای پای پره و پل تنگ چویل دیشموک چه شد .

گزارش خبرگزاری ساورز، امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز جمعه گفت: آمریکا به عنوان دشمن اصلی و شماره یک جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال عملی کردن طرح خصمانه خود در زمینه تجربه ایران است و در این راستا، واشنگتن طرحهای متعددی را برای بحران سازی در ایران با ایجاد و دامن زدن به […]

گزارش خبرگزاری ساورز، امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز جمعه گفت: آمریکا به عنوان دشمن اصلی و شماره یک جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال عملی کردن طرح خصمانه خود در زمینه تجربه ایران است و در این راستا، واشنگتن طرحهای متعددی را برای بحران سازی در ایران با ایجاد و دامن زدن به اختلافات قومی ومذهبی، بحران سازی جنسیتی با ادعای حمایت از زنان ایرانی و حقوق آنها داشته و دارد و این طرحها به ویژه در نا آرامی های سال گذشته بسیار مورد تاکید آنها قرار گرفت.
حجه الاسلام راوند با بیان اینکه بحران سازی و بحران آفرینی جز لاینفک ماهیت آمریکا است افزود: بقای آمریکا چیزی همین بحران سازی نیست و تغذیه شیطان بزرگ و خوراک دائمی او در نقش آفرینی اختلاف اندازی، بحران سازی و فتنه و جنگ افروزی است و هیچ روزی از تاریخ بیش از دویست ساله آمریکا خالی از این سیاست شیطانی نبوده است.
وی افزود: هدف آنها براندازی نظام جمهوری اسلامی و تجزیه کشوری با تمدن چند هزار ساله است و ایران را براساس خیال موهوم خود براساس تقسیمات قومیتی به چند پاره تجزیه میکنند وآمریکاییها مدتهاست که این طرح را در ذهن خود دارند. وی افزود: با هوشیاری و شناخت نقشه دشمن و عدم غفلت از طرح های شیطانی او شناخت درست صحنه و اتخاذ مواضع بصیرانه، این بار نیزدسمن غدار در خواب های آشفته خود ناکام خواهد ماندو خواب تجزیه ایران را مانند دیگر سیاستهاشان به گور خواهند برد.
امام جمعه دیشموک با اشاره به جلسه فرامین مقام معظم رهبری در دیدار با مردم سیستان وبلوچستان گفت: این دیدار در واقع جلسه دفاع رهبری از مردم شیعه و سنی سیستان وبلوچستان در برابر دشمن وباطل کردن تصاویر غلط از این منطقه استراتژیک در افکار عمومی بود. وی افزود: مقام معظم رهبری در این دیدار از آشنایی شصت خود با مردم سیستان وبلوچستان گفتند چرا که قبل از انقلاب به آنجا تبعید شدند و بعد از انقلاب اولین سفر خود را به سیستان وبلوچستان انجام دادند.مقام معظم رهبری در این دیداربه کنار گذاشتن همه اختلافات مذهبی سیاسی و گروهی اشاره کردند و گفتند: هیچ آدم بصیری امنیت و آرامش خود و کشورش را به خاطر نقشه و منافع بیگانگان برهم نمیزند.
حجه الاسلام راوند با اشاره به دشمنی چندین ساله غرب با جمهوری اسلامی گفت: دروغ پراکنی شاخص ترین عنصر فضاسازی کاذب غربی هاست. وی افزود: یکی از سنگین ترین فضاسازی های کاذب دشمن در فتنه سال۱۴۰۱و اغتشاشات زن زندگی آزادی، با انتشار اخبار دروغ آغاز شد و بعدها با دروغ پراکنی های گسترده شعله ور شدکه از آنجمله دروغها، قتل فلان خانم توسط نیروهای امنیتی، تحریف واقعیتها در مساُله حجاب و نسبت دادن ترورها به نظام بود ایشان اطلاع رسانی دقیق و به موقع و تبیین و تحلیل مستند و اقناعی از سوی جبهه انقلاب را لازم و ضروری دانست و گفت: این موضوع جهت معرفی اهداف و مصادیق جنگ ادراکی دشمن تاحد زیادی میتواند فضاسازی های کاذب دشمن را خنثی کند.
امام جمعه دیشموک با اشاره به نزدیکی ماه مهر و شروع مدارس گفت: خوشبختانه در حوزه زیرساخت مدارس، اداره کل نوسازی توجه ویژه ای به منطقه داشتند و در کمتر از دوسال حدود ۱۷مدرسه با مشارکت بنیاد علوی وخیرین ساخته شده و در اختیار دانش آموزان قرار گرفت و در بحث تجهیز مدارس به تحهیزات و امکانات آموزشی به برکت نظام اسلامی خدمات خوبی به آموزش و پرورش منطقه صورت گرفت که هم از بنیاد علوی و هم از اداره کل نوسازی مدارس که توجه ویژه ای به منطقه داشتند کمال تشکر را داریم.

ایشان با نزدیکی ماه مهر از مردم و خیرین خواستند که دانش آموزان فقیر و بی بضاعت را در خرید لوازم التحریر و لباس مدرسه یاری کنند.
امام جمعه دیشموک با اشاره به راه های نامطلوب روستایی و جاده های آنتنی دیشموک و نزدیکی فصل سرما و بارش های آسمانی و وعده های مسئولین که قول دادند ولی هنوز کار نشدند گفت: راه های روستایی به خصوص راه روستای پای پره و پل تنگ چویل که در حال تخریب شدن است و راهداری قول دادو به وعده خود عمل نکرد و اکنون با رسیدن فصل باران مشکلات مردم بیشتر میشود و میطلبد که راهداری و دیگر مسئولین فکر ی به حال این مردم و راه ها بکنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی دیشموک با اشاره به حادثه سیل مرگبار در کشور لیبی و زلزله وحشتناک در کشورمراکش گفت: در این دو حادثه بیش از ۱۵هزار نفر از برادران و خواهران مسلمان ماجان باختند که ابراز همدردی با بازماندگان این دو حادثه در دو کشور مسلمان داریم و اینکه هلال احمر ایران برای همکاری و مساعدت خدمات غذایی و درمانی با دولت و ملت این دوکشور اعلام آمادگی کرد جای خوشحالی و امیدواری استبرچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

4 × 3 =