۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
امام جمعه دیشموک : خیلی از روستاهای حوزه امامزاده میرسالار ع به خاطر نبود امکاناتی از قبیل اینترنت و خطوط تلفن همراه خالی از سکنه شدند و دانش آموزان ترک تحصیل کردند.

امام جمعه دیشموک : خیلی از روستاهای حوزه امامزاده میرسالار ع به خاطر نبود امکاناتی از قبیل اینترنت و خطوط تلفن همراه خالی از سکنه شدند و دانش آموزان ترک تحصیل کردند.

به گزارش خبرگزاری ساورزدر دیشموک امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دولتمردان دولت سیزدهم گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار با دفاع واقع بینانه و نقد منصفانه از دولت سیزدهم فرمودند: هفته دولت فرصت تجربه اندوزی و عبرت آموزی است. ایشان در […]

به گزارش خبرگزاری ساورزدر دیشموک امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دولتمردان دولت سیزدهم گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار با دفاع واقع بینانه و نقد منصفانه از دولت سیزدهم فرمودند: هفته دولت فرصت تجربه اندوزی و عبرت آموزی است.
ایشان در این دیدار علت محبوبیت شهیدان رجایی و باهنر را نیت الهی داشتن و کار برای خدا و مردم برمیشمارند و رمز موفقیت در این عملیات را کسب رضایت الهی و خدمت به مردم بیان کردند.
امام جمعه دیشموک گفتند مقام معظم رهبری بر حسب سیره و مشی همیشگی در حمایت از دولت های گذشته، از دولت سیزدهم نیز حمایت کردند و علت این حمایت را در میدان بودن قوه مجریه عنوان کردندو از دولت به خاطر نگاه آرمانی، جهت گیری انقلابی و حرکت در مسیر اصول تمجید کردند.
تلاش برای تحقق برنامه هاو رفع مشکلات در بخش مدیریت و اقتصاد وسیاست خارجی دولت سیزدهم از دیگر مواردمطلوب دولت سیزدهم در کلام مقام معظم رهبری بود.وی افزود : مقام معظم رهبری در این دیدار انتقادهایی نیز به دولت بیان داشتند و گفتند:((باید به معیشت و سفره مردم
توجه بیشتری شود و در این عرصه خاص برنامه ریزی خاصی صورت بگیرد .انتقاد دیگری که مورد توجه رهبر معظم انقلاب بود ضعف فعالیتهای اطلا رسانی هنرمندانه و نا کارآمدی فعالیتهای رسانه ای بودکه متاسفانه نتوانستند اهمیت و عظمت فعالیتهای دولت را به مردم به درستی بیان و روشنگری نمایند. حجه الاسلام راوند با اشاره به اربعین حسینی گفت: حضور بیش از چهار میلیون زائر از ایران اسلام و سایر کشورهای همسایه حد نصاب جدید و تاریخی به حساب می آید.
وی افزود: در کشاکش جنگ بی امان ترکیبی دشمن و عملیات بی سابقه روانی استکبار رسانه ای در داخل و خارج کشور، هم عاشورای امسال و هم اربعین حسینی امسال یک رویداد دشمن شکن و حماسه بزرگ بود.حجه الاسلام راوند بیان کردند : طراحی و برنامه ریزی دولت و دستگاهها و ونهادهای امنیتی و وزارتخانه ها و مسئولان استانی در اربعین امسال قابل تقدیر است .
امام جمعه دیشموک با اشاره به سالروز شهادت اولین امام جمعه پس از انقلاب، شهید سید محمودطالقانی گفت: امام خمینی ره ایشان را ابوذر زمان نامید و زبانش را زبان مالک اشتر می دانست.
وی افزود شهید طالقانی در عین صداقت و راستی و درستی دارای اعتماد به نفس کامل بود و مطلقاًتحت تاثیر قدرتها و ظواهر و مانند اینها قرار نمی گرفت.
حجه الاسلام راوند سالروز وفات پیامبر و شهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبی را یاد آوری کرد و گفت: پیامبر اکرم بر دست کارگر بوسه میزد و از جوان بیکار بیزاری میکرد و بیکاری را منبع کج روی و بیراهه میدانست
امام جمعه دیشموک با اشاره به مشکلات خطوط تلفن در منطقه امامزاده میرسالار ع بیان کرد: خطوط تلفن و به خصوص اینترنت در منطقه امامزاده میرسالار ع چند سال است که مشکل دارد و در سالهای کرونا که آموزش به خاطر کرونا تعطیل بود عده زیادی از دانش آموزان این روستاها به خاطر نبود اینترنت و فضای مجازی ترک تحصیل کردندو به خاطر نبود اینترنت خیلی از روستاها خالی از سکنه شدند و شایسته است که مسئولان فکری به حال مردم و مشکل اینترنت حوزه امامزاده میرسالارع بکنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هشت + 15 =