۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
امام جمعه دیشموک :از مسئولین دولت انقلابی انتظار داریم با مسئولین نا کارآمد ادارات  و کسانیکه حامی این مدیران هستند برخود کنند.

امام جمعه دیشموک :از مسئولین دولت انقلابی انتظار داریم با مسئولین نا کارآمد ادارات و کسانیکه حامی این مدیران هستند برخود کنند.

به گزارش خبر گزاری ساورز، امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز جمعه با اشاره به محرومیت کشورهای مجارستان و لهستان از کمکهای مالی اتحادیه اروپا به خاطر عدم پذیرش الگوی دستوری پارلمان اروپادر خصوص پذیرش سبک زندگی همجنس گرایان یا دیگر گروه های منحرف جنسی گفت:خانواده اصیل ترین و اصلی ترین کانون جوامع بشری […]

به گزارش خبر گزاری ساورز، امام جمعه دیشموک در خطبه های نماز جمعه با اشاره به محرومیت کشورهای مجارستان و لهستان از کمکهای مالی اتحادیه اروپا به خاطر عدم پذیرش الگوی دستوری پارلمان اروپادر خصوص پذیرش سبک زندگی همجنس گرایان یا دیگر گروه های منحرف جنسی گفت:خانواده اصیل ترین و اصلی ترین کانون جوامع بشری واخلاقی ترین نهاد بشری است
وی خانواده را اولین و اصلی ترین کانون تعلیم و تربیت بیان کرد و افزود: اگر جامعه ای از این موهبت الهی محروم شود، آن جامعه از هویت و اصالت و معنویت محروم مانده است.
حجه الاسلام راوند با اشاره به فشار سازمان ملل به کشورهای مسلمان برای پذیرش وبه رسمیت شناختن گروههای منحرف جنسی و عدم جلوگیری از فعالیت آزادانه آنها گفت: وقتی این برنامه ها را میبینیم به این نتیجه میرسیم که نقشه ای هدفمند یک جنگ جهانی علیه نهاد مقدس خانواده طراحی کرده است و این نقشه در اتاق فکر نهادهای رسمی و امنیتی آمریکا و برخی کشورهای اروپایی شروع شده است و به صورت غیر اعلامی و نامحسوس در حال اجرا است.
امام جمعه دیشموک اقدامات سربازان گمنام آقا امام زمان در مواجهه با فتنه انگیزی و کینه توزی دشمن را دقیق، به موقع و سریع بیان کرد و از نظر کمیت و کیفیت تحسین برانگیز دانست و گفت: به خاطر کثرت این اقدامات از یکسو و عدم امکان تبیین این اقدامات و مجاهدتها برای مردم از سوی دیگر تا حدود زیادی عادی شده است. وی افزود: شایسته است از همه مجاهدان عرصه امنیت و اقتدار کشوراعم از نیروهای مسلح و دستگاههای اطلاعاتی تشکر و تقدیر کنیم و به سربازان گمنام امام زمان درود میفرستیم و ضربات سهمگین و سنگین این گمنامان همیشه هوشیار بر پیکره دشمن را قدر میدانیم
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در۱۳آبان ۱۳۹۹مواضع ایران درباره حوادث ارمنستان و آذربایجان شفاف و مبتنی بر۴اصل برگشت سرزمینهای اشغالی آذربایجان توسط ارمنستان به حاکمیت آن کشور، تامین امنیت ارامنه ساکن در سرزمینهای اشغالی، عدم تغییر مرزهای سرزمینی آذربایجان و اینکه تروریستهای تزریقی به جبهه جنگ نباید در نزدیکی مرزهای ایران اسلامی مستقر شوندو مخالفت ایران با مسدود کردن مرزهای چندین ساله ایران و ارمنستان دانست و گفت: هیچ یک از خطوط قرمز ایران تاکنون شکسته نشده و این اصول پایدار هستندو سران باکو سه سال است که با وجود رجز خوانی های متعدد جرات نکردند یه ترتیب مرزهای بین المللی دست بزنند.
ایشان پرتاب ماهواره نور۳با ماهواره بر قاصد توسط نیروی هوا فضای سپاه را مبتنی بر جمله ما میتوانیم دانست وبیان کرد: این ماهواره با موفقیت در مدار۴۵درجه زمین قرار گرفت که وظیفه آن سنجش و شناسایی است و خبر دادند که تا پایان سال دو پرتاب دیگر خواهند داشت.
وی پرتاب ماهواره را عملی شدن شعار ما میتوانیم دانست و گفت: این موفقیت ثمره مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن است و تحریم و تهدید تاثیری در عزم دانشمندان ایران اسلامی ندارد و اینکه پولهای بلوکه شده ایران بعد از چندین سال آزاد شدند به خاطر همین اقتدار و ایستادگی و پیشرفتهای فضایی ایران است.
امام جمعه دیشموک با اشاره به رسیدن فصل سرما در منطقه سردسیری دیشموک بیان کرد: الحمدلله گاز رسانی به حومه غربی دیشموک در حال انجام است که می بایست کار سریعتر انجام شود و کنتور گذاری صورت گیرد.
و ی افزودکاری که قرار بود چند سال قبل انجام شود هنوز در مرحله علمک گذاری است که این کار جای گلایه و نگرانی دارد
ایشان افزود: از ادارات بنیاد مسکن، منابع طبیعی، نظام مهندسی و اداره گاز انتظار داریم که پای کار بیایند و کا ر را سرعت ببخشند و مردم را از سختیهای زمستان سرد این منطقه نجات دهند.
حجه الاسلام راوندبا اشاره به راه های نامناسب روستایی گفت: مسئولان هر روز وعده میدهند که تا آخر ماه مشکل جاده فلان روستا حل میشود اما نزدیک به سه سال است که پیمانکاران راه های روستایی مشخص شدند اما دربعضی از جاهایی که مسئولان وعده داده بودند هنوز یک کیلومتر هم از جاده درست نشده است که این موضوع نماد ناکار آمدی اداره راه شهرستان است و توهین به شعور مردمی است که هر روز وعده مسئولین را میشنوند ولی مسئولان به وعده هایشان عمل نمی کتندو هیچ مشکلی از راهها حل نمیشود.
وی افزود: ما از مسئولان دولت انقلابی انتظار داریم با مسئولان نا کار آمد و کسانیکه از این مسئولان حمایت می کنند برخورد کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

بیست − 11 =