۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 4349
  • 27 آوریل 2023 - 17:52
  • 899 بازدید
  • ارسال توسط :
اقدام ارزشمند شهردار پر تلاش در راستای رفع موانع و مشکلات ۲۰ ساله شهر لیکک + جزئیات و تصاویر
چالش ۲۲ ساله شهر لیکک به همت شهردار و شورا حل شد.

اقدام ارزشمند شهردار پر تلاش در راستای رفع موانع و مشکلات ۲۰ ساله شهر لیکک + جزئیات و تصاویر

به گزارش ساورزنیوز:  چالش ۲۲ ساله شهر لیکک به همت شهردار و شورا حل شد اقدامات ارزشمند شهردار پر تلاش در راستای رفع موانع و مشکلات ۲۰ ساله شهر لیکک. شهردار جوان شهر لیکک از بازگشایی خیابان (حد فاصل بلوار شهید سلیمانی ، مدرسه شهید ستمی، مسجد شهیدان جشانزاده تا خیابان دین و دانش) شهر […]

به گزارش ساورزنیوز:  چالش ۲۲ ساله شهر لیکک به همت شهردار و شورا حل شد اقدامات ارزشمند شهردار پر تلاش در راستای رفع موانع و مشکلات ۲۰ ساله شهر لیکک.

شهردار جوان شهر لیکک از بازگشایی خیابان (حد فاصل بلوار شهید سلیمانی ، مدرسه شهید ستمی، مسجد شهیدان جشانزاده تا خیابان دین و دانش) شهر لیکک که قریب به ۲۲ سال بلاتکلیف و اختلافی بود خبر داد.

 

عباس مشیری ضمن تشکر از همکاری خانواده محترم شهید جوخ و دیگر شهروندان عزیز و گرانقدری که همراهی نمودند اعلام کرد در راستای بازگشایی مسیر ، کاهش تصادفات و زیباسازی شهر تلاش کردیم تا با رایزنی و توافق صورت گرفته منزل مسکونی و ابنیه اطراف مسیر خیابان تخریب شود و مشکل یکی از خیابان های اصلی شهر که تاکنون یک طرفه و مسدود بود حل شد و به لطف خداوند از امروز این مسیر جهت رفاه شهروندان دو طرفه می باشد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

شش + 5 =