۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 10997
  • 10 نوامبر 2023 - 17:31
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
استقبال پر شور مردم بهمئی از سردار هاشمی پور

استقبال پر شور مردم بهمئی از سردار هاشمی پور

امروز مردم خونگرم و با صداقت شهرستان بهمئی در استقبال از سردار هاشمی پور و حمایت از گفتمان توسعه و پیشرفت سنگ تمام گذاشتند. سردار هاشمی پور امروز ۱۸ آبان ماه مهمان مردم غیور شهرستان بهمئی بود و تا پاسی از شب هچمهمان دعوت های متعددی از خانواده ها و طوایف مختلف این شهرستان بود. […]

امروز مردم خونگرم و با صداقت شهرستان بهمئی در استقبال از سردار هاشمی پور و حمایت از گفتمان توسعه و پیشرفت سنگ تمام گذاشتند.

سردار هاشمی پور امروز ۱۸ آبان ماه مهمان مردم غیور شهرستان بهمئی بود و تا پاسی از شب هچمهمان دعوت های متعددی از خانواده ها و طوایف مختلف این شهرستان بود.

گفتمان توسعه محوری سردار هاشمی پور و روزمه درخشان ایشان در پیگیری پروژه‌ای عام المنفعه موجب شده تا موج مردم فهیم و آگاه برای استقبال و حمایت از ایشان به میدان بیایند تا در انتخابات پیش رو وکیلی درخور و شایسته کهگیلویه بزرگ راهی مجلس کنند.

در این دیدارها خانواده های زیادی میزبان مهندس هاشمی پور بودند و در جلسات متعدد در خصوص نیازمندی ها و مشکلات شهرستان بهمئی صحبت ها و پیشنهادات مختلفی مطرح شد و در آینده نزدیک با پیوست سایر اقشار و طوایف موج حمایت از هاشمی پور سراسر شهرستان بهمئی را خواهد گرفت.

 

لازم به ذکر است سفر امروز از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۱۲ شب ادامه داشت که در نهایت با بدرقه صمیمانه مردم همراه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

8 − 6 =