۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 13699
  • 09 فوریه 2024 - 23:19
  • 123 بازدید
  • ارسال توسط :
اسامی نهایی کاندیدهای تایید صلاحیت شده دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

اسامی نهایی کاندیدهای تایید صلاحیت شده دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

از مجموع ۱۵۹ ثبت نامی شده استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۱ نفر عدم تایید صلاحیت، ۸ نفر عدم احراز صلاحیت، ۷ نفر انصراف دادند و ۶ فاقد شرایط لازم برای داوطلبی نمایندگی مجلس بودند.

اسامی نهایی کاندیدهای تایید صلاحیت شده دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
به گزارش ساورزنیوز/ از مجموع ۱۵۹ ثبت نامی شده استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۱ نفر عدم تایید صلاحیت، ۸ نفر عدم احراز صلاحیت، ۷ نفر انصراف دادند و ۶ فاقد شرایط لازم برای داوطلبی نمایندگی مجلس بودند.روز گذشته آخرین فرصت تایید صلاحیت‌ها به اتمام رسید و مجموعه نامزدهای انتخاباتی استان ۱۳۸ نفر هستند.

۴۸ نفر در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون، ۳۹ نفر در حوزه انتخابیه باشت و گچساران و ۴۰ نفر در حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی تایید شدند.

داوطلبان نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون به شرح زیر است:

 

علی آراوند

سید روح الله ارجمند

سعید آزرخش

علی محمد اسلامی تلخسروی

رضا امیدی پور

اسلام ایمانی تبار

رضا بازیار منصورخانی

محمد بهرامی سیف آباد

حسین بهروزی

جلیل بهشتی

علی پسنده

سجاد پورحبیب

محسن تیربند

سید سالار حبیب‌پور

عبدالخالق حمیدی

شیرعلی خرامین

قدرت الله خوب نژاد

امیر خیبری فر

سید یعقوب ذوالفقاری‌فر

سید حسین رازیان

عبدالله رحیمی‌زاده

حمیدرضا رحیمی نیا

داریوش رستخیز

سید سجاد رضایی ناصرآباد

محمود رضوان‌خو

سلیمان رضوان مقدم

میثم روزستان

مهدی روشنفکر

غلام محمد زارعی

رحیم سبحان‌زاده

سیده سلطنت سیروس

اسحق صدری

محمدابراهیم مجاهد

محبوبه محرابی

سید علی اکبر محمدزاده

علی محمدی نصرآباد

ساعد مرادی

مجید مسعودفر

مهران معصومی

نستهن مقدم

شهناز ملکی کریک

نادر منتظریان

سید مهدی موسوی پور

سید صادق نصیبی

رضا نیکبخت

نورالله وفاپور

احسان کمال پور اصل

ایمان یزدان‌پناه

 

 

آخرین اسامی داوطلبان نمایندگی مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه گچساران و باشت به شرح زیر است؛

نجف آژیده

علی محمد آقایی

مجتبی احسان بخش

مختار اسدیان

ایرج افراز

یوسف باقری

مجتبی پناهی

علی پولادی وندا

غلامرضا تاج گردون

علی مراد جعفری

روح الله جهان بین

رحمان حاجی اصل

اسماعیل حسینی

سید ناصر حسینی‌پور

ابوالحسن حسینی نیک

ذوالفقار حق پرست

سجاد حکمتی

ساسان دلاویز

احسان رحمانی

محمد ظریف رضایی

هادی زارع پور چهارراه گشین

اردلان زینل زاده

حسین سهمگین

محمد باقر شریفی

میلاد صابری نژاد

سید سعادت اله علیزاده

رحمان علیزاده

سید اکبر علیزاده

سید جواد فدائی

تیمور فلاحت‌زاده

ریحان محمدپور ده بزرگ

سعید محمدزاده

محمود محمودی

مقدم نواب مرادپور

اسفندیار مرودشتی

حامد معصومی

سجاد ولی پور دمیه

سید محمد یوسف کاظمی بیدک

سید قدرت الله کشاورز

آخرین اسامی داوطلبان نمایندگی مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و شرح زیر است؛

مجتبی اندرزیان
مجید باقریان
امیرحسین برخه
البرز برنائی پور
سید علی محمد بزرگواری
شمس الله بهره بر
سید حمید بیژن نیا
خیرالله جاودان
عطااله جاوری
محمد جلیل فر
سید حسن خادمی
رضا خردمند
سعید خندان
سید فرج دانشی
سید علی اصغر داورپناه
رضا دهقانی پور
امین رایگان
سید عنایت اله رضوی
حمید زارعی
عبدالله سپیدنامه
مسلم ستایش
آیت اله سعادتیان
سید محمد ظاهر سیاوش
سید هدایت الله شریعتی مهر
حمید شیروزاده
سید اسفندیار صلاحت‌ پور
علی عالیپور
محمد علوی تبار
سید علی مومن گلزار
حیات لایقی‌پور
محمدعلی محدثی
حشمت الله مرادی
مراد مرادی پور
ایمان مرادی نژاد
علی مژدهی
سید محمد موحد
آیت الله نبوی زاده
سید فرزاد نجات نیا
رحمت الله کرامتی اصل
ابوالحسن کریمی

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

2 × 5 =