۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
اجرای طرح قاضی در مدرسه دخترانه معارف در بهمئی / قاضی سلطانی ؛ جوانان باید روزانه بر معرفت و شناخت خود بیافزاییم تا در برابر فتنه ها و ابتلائات اخرالزمانی ایمن باشیم.

اجرای طرح قاضی در مدرسه دخترانه معارف در بهمئی / قاضی سلطانی ؛ جوانان باید روزانه بر معرفت و شناخت خود بیافزاییم تا در برابر فتنه ها و ابتلائات اخرالزمانی ایمن باشیم.

سامان خوبی زاده” طرح قاضی در مدارس شهرستان بهمئی برگزار شد.   قاصی دادگستری شهرستان بهمئی در مدرسه معارف ( صدرا ) گفت: خداوند متعال در ایه ۹۷ سوره نحل میفرماید: من عمل صالحا من ذکر او انثی و هو مومن فلنحیینه حیات طیبه ترجمه : ( مردان و زنان مومن چنانچه عمل صالحی انجام […]

سامان خوبی زاده” طرح قاضی در مدارس شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

قاصی دادگستری شهرستان بهمئی در مدرسه معارف ( صدرا ) گفت: خداوند متعال در ایه ۹۷ سوره نحل میفرماید: من عمل صالحا من ذکر او انثی و هو مومن فلنحیینه حیات طیبه ترجمه : ( مردان و زنان مومن چنانچه عمل صالحی انجام دهند ما زندگی پاک وطیبه ای را نصیب او خواهیم کرد.

مهرداد سلطانی گفت: در واقع ما سه نوع حیات داریم ، اولین حیات نباتی ، دومین حیواتی ، سومین حیات طیبه قرآنی که دوتای اولی بین انسان ها و گیاهان و حیوانات مشترک اما انچه که باعث میشه انسان ها رو از سایر حیوانات و موجودات تمییز و تشخیص دهد حیات طیبه قرانی یا همان زندگی معنوی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: و بنا برروایات یکی از عواملی که باعث میشه انسان ها حیات طیبه قرانی را تجربه کنند وجود معرفت و اگاهی انان نسبت به خود و محیط پیرامون خود می باشد چرا که امام معصوم در این رابطه میفرمایند (العلم حیات و العالم حی و الجهل موت و الجاهل میت ، واز آن طرف یکی از دلایلی که باعث میشود انسان ها به خصوص قشر جوان در دام گناه و اعتیاد و جرائم بیفتند نداشتن اگاهی و شناخت مناسب ایشان نسبت به محیط و اطراف پیرامون خود می باشد.

قاضی سلطانی افزود: ما جوانان باید روزانه بر معرفت و شناخت خود بیافزاییم تا در برابر فتنه ها و ابتلائات اخرالزمانی ایمن باشیم.

قاضی دادگستری شهرستان بهمئی بیان کرد: نسل جوان باید قدرت نه گفتن را در خود پرورش داده و تقویت نماید تا بتواند در برابر وسوسه های شیاطین جنی و انسی با گفتن واژه مقدس# نه# مصون و محفوظ بماند چراکه نصف دین ما نه است و نصف دیگر اری به جمله (لا اله الا الله) دقت نمائید.

وی در پایان بیان کرد: این طرح با هدف آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با مسائل حقوقی و قضایی، طرح قاضی در مدارس شهرستان بهمئی برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

9 + 15 =