۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در شهر ممبی افتتاح شد + جزئیات و تصاویر

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در شهر ممبی افتتاح شد + جزئیات و تصاویر

سامان خوبی زاده: آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در شهر ممبی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است. این آموزشگاه در زمینه آموزش های مکانیک خودرو ، برق صنعتی و ساختمان در شهر ممبی آغاز به کار کرده است. هادی منصوری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی در مراسم بهره برداری از این آموزشگاه […]

سامان خوبی زاده: آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در شهر ممبی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

این آموزشگاه در زمینه آموزش های مکانیک خودرو ، برق صنعتی و ساختمان در شهر ممبی آغاز به کار کرده است.

هادی منصوری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی در مراسم بهره برداری از این آموزشگاه گفت: آموزشگاه های آزاد مهارتی بازوی توانمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای توسعه آموزش های حوزه مهارت آموزی به شمار می روند.

 

وی اظهار داشت : توان و بضاعت دولت برای برآورده کردن نیازهای آموزشی و مهارتی متقاضیان و جویندگان کار محدود است و با گسترش آموزشگاه های آزاد می توانیم این خلاء را پر کنیم و فرهنگ مهارت را در جامعه توسعه ببخشیم.

 

ایشان همچنین گفت : در دوره جدید بناست متقاضیان واجد شرایط راه اندازی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در کمترین زمان ممکن مجوز فعالیت دریافت کنند.

 

در این افتتاحیه آقای داستان بخشدار شهر ممبی نیز با اشاره به اهمیت مهارت آموزی و نقش آن در اشتغال و رفع معضل بیکاری تاکید جدی داشتند و از تمامی مردم و مسئولین شهر ممبی خواستار حضور در دوره های مهارت آموزی و راه اندازی کسب و کارهای مرتبط و مورد نیاز در این حوزه شدند.

 

تاکنون تعداد ۱۳ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در شهرستان بهمئی به فعالیت می پردازند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

نوزده − 11 =