۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 6090
  • 20 ژوئن 2023 - 22:34
  • 283 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز عملیات ساخت پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری چرام
رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چرام خبرداد؛

آغاز عملیات ساخت پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری چرام

به گزارش ساورزنیوزبه نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام، عملیات اجرائی و ساخت اورژانس پایگاه ۱۱۵ شهری چرام آغازشد. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام با اعلام این خبر افزود؛ این ساختمان در زمینی به متراژ ۵٠٠ و زیر بنای ۱۵٠ متر مربع در شهر چرام احداث می شود. حسین […]

به گزارش ساورزنیوزبه نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام، عملیات اجرائی و ساخت اورژانس پایگاه ۱۱۵ شهری چرام آغازشد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام با اعلام این خبر افزود؛ این ساختمان در زمینی به متراژ ۵٠٠ و زیر بنای ۱۵٠ متر مربع در شهر چرام احداث می شود.
حسین جعفری با بیان اینکه با تأمین اعتبار اولیه لازم و پیش بینی شده ده میلیارد ریالی قرار است این بنا ظرف مدت شش ماه تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد، گفت؛ استقرار دو کد آمبولانس و نیروی انسانی متخصص این حوزه، جهت ارائه خدمات و فوریتهای پزشکی به مردم در این زمینه پیش بینی شده است.
وی با توجه به میزان جمعیت شهر چرام و اتفاقات اورژانسی و همچنین حوزه کاری و خدمات مورد انتظار از این پایگاه فوریتهای پزشکی، احداث آن در سطح شهر چرام را یک مطالبه و ضرورت دانست و اظهار امیدواری کرد با راه اندازی آن شاهد افزایش سطح خدمات پزشکی، درمانی و بهداشتی به مردم باشیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان در پایان گفت؛ اکثر پایگاه های اورژانس ۱۱۵ شهرستان چرام دارای ساختمان نوساز و مجزا بوده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این خود امتیاز ویژه ای در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر پرسنل، به مصدومین می باشد.
گفتنی است تعداد پایگاه های اورژانس ۱۱۵ شهرستان چرام ۴ عدد بوده که شامل یک پایگاه اورڙانش ۱۱۵ شهری در چرام و سه پایگاه اورژانس بین جاده ای در بخش سرفاریاب می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

8 − هفت =