۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها » سرمقاله » گفتگو » یادداشت
تشریح آخرین جزئیات پرونده قتل اخیر در بهمئی از زبان دادستان / خط و نشان حبیبی منش برای مخلان امنیت

تشریح آخرین جزئیات پرونده قتل اخیر در بهمئی از زبان دادستان / خط و نشان حبیبی منش برای مخلان امنیت

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی افزود: در پی وقوع یک فقره قتل عمدی اخیر در شهرستان بهمئی، قاتل و ۸ نفر از منازعین با نظارت دادستانی و صدور دستورات قاطع و قانونی و  اقدام به موقع بازداشت شدند.

به گزارش پایگاه خبری . دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی در تشریح آخرین جزئیات پرونده قتل اخیر افزود: در پی وقوع یک فقره قتل عمدی اخیر در شهرستان بهمئی، قاتل و ۸ نفر از منازعین با نظارت دادستانی و صدور دستورات قاطع و قانونی و  اقدام به موقع بازداشت شدند.

 

عبدالله حبیبی منش با هشدار به مخلین نظم و امنیت بیان کرد: امنیت و آسایش مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و کسانی که بخواهد امنیت مردم را به خطر بیندازد بدانند که تحت رصد هستند و همانطور که عامل قتل در صحنه ی وقوع جرم شناسایی و دستگیر شدند بدانند که حداکثر مجازات برای آنان لحاظ خواهد شد و منتظر عواقب سخت آن هم باشند.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی ادامه داد: ان شاءالله در اسرع وقت پرونده ی تشکیل شده در این خصوص تکمیل و جهت صدور حکم قاطع و اثرگذار به دادگاه صالح ارسال خواهد شد.

 

وی در پایان اضافه کرد: باتوجه به اینکه امنیت زمانی پایدار می باشد که مردم محور باشند و نسبت به این موضوعات حساس باشند لذا از مردم شریف شهرستان بهمئی خواستارم جهت تامین امنیت کما فی سابق همکاری لازم را با پلیس و دستگاه قضا داشته باشند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

5 × چهار =