۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پویش نه به تخلف رانندگی و نه به جریمه در بهمئی   + جزئیات

پویش نه به تخلف رانندگی و نه به جریمه در بهمئی + جزئیات

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده : رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی در گفت‌‌ و گو با خبرنگار ما از افزایش جریمه های رانندگی از اواخر تیرماه خبر داد و گفت: هزینه جرایم رانندگی در کشور بازدارنده نبود و افراد به دلیل مبلغ پایین جریمه ها به راحتی دست به تخلف می زدند. سروان مهران […]

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده : رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی در گفت‌‌ و گو با خبرنگار ما از افزایش جریمه های رانندگی از اواخر تیرماه خبر داد و گفت: هزینه جرایم رانندگی در کشور بازدارنده نبود و افراد به دلیل مبلغ پایین جریمه ها به راحتی دست به تخلف می زدند.

سروان مهران رضا پور با بیان اینکه تخلفات به ظاهر کوچک برخی رانندگان سبب بروز حوادث ناگوار رانندگی می شد افزود: به همین دلیل سالانه تعداد بالایی از هم استانی هایمان در حوادث ترافیکی جان خود را از دست داده و یا مصدوم می شوند.

رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه ما با افزایش قیمت جریمه های رانندگی به دنبال کاهش حوادث ترافیکی هستیم، بیان کرد: این اتفاق از اواخر تیرماه اجرا خواهد شد.

رضاپور با عنوان اینکه امیدواریم با افزایش جریمه های رانندگی شاهد کاهش تصادفات، رفتار های پر خطر رانندگان و بدنبال آن تلفات رانندگی باشیم، خاطرنشان کرد: پس از اجرای افزایش قیمت ها به صورت ماهانه ، میزان حوادث ترافیکی بررسی و با آمارهای سال گذشته مقایسه می شود.

رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی عنوان کرد: دولت و پلیس با افزایش جرایم رانندگی به دنبال کسب پول بیشتر نیست بلکه خواستار بازدارنده بودن هزینه تخلفات و در نتیجه کاهش حوادث ترافیکی است، در همین راستا همزمان با افزایش جریمه های رانندگی پویش «#نه به تخلف رانندگی # نه به جریمه » در سراسر استان انجام می شود.

وی در مورد میزان افزایش قیمت جرایم رانندگی افزود: جریمه متخلفانی که قانون راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند سه تا چهار برابر افزایش داشته و سهم جرائم رانندگی در بخش درامد های کشور به انگیزه درامد زایی نیست بلکه عامل بازدارنده ای برای عدم تخلف از سوی رانندگان به شمار می آید .

رضا پور عنوان کرد: این افزایش جرائم رانندگی برای حفظ سلامت و امنیت مردم بوده و برای رانندگانی که قانون را رعایت کرده و تخلفی مرتکب نمی شوند ، هیچ چالش خاصی به وجود نمی آورد.

 

خبرنگار سامان خوبی زاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

19 + پنج =