۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
جشن کوچک در روستای اسفندان برای پیروزی دکتر پزشکیان

جشن کوچک در روستای اسفندان برای پیروزی دکتر پزشکیان

دراین جشن  همه اقشار و طیف های سیاسی با هم و کنار هم بودند برای پیروز شدن مردم ایران در انتخابات جشن گرفتند.

در روز شنبه اهالی روستای  های اسفندان و رودایک برای پیروزی دکتر پزشکیان جشن کوچکی برگزار کردند.

دراین جشن  همه اقشار و طیف های سیاسی با هم و کنار هم بودند برای پیروز شدن مردم ایران در انتخابات جشن گرفتند.

معاون کمیته امداد امام خمینی دیشموک از مهمان ویژه این جشن بود و بیان اینکه مردم شهرستان از امروز باهم برادر و رفیق هستند و نه رقیب باید همه باهم تلاش کنیم که بخش دیشموک پیشرفت کند تا بتواند به شهرستان تبدیل شود.

معاون کمیته امداد بیان کردند که در این چند روز بی اخلاقی های زیادی رخ داد است که در شان مردم بزرگ دیشموک و روستای های آن نبود است . عزت مردم خیلی بیشتر از این کار های بی اخلاقی است و انشالله دیگر در این منطقه از این بی اخلاقی نخواهیم دید.

جانباز اکار از اهالی روستا و بانی این جشن ابتدا از مردم روستاهای اسفندان و رودایک تقدیر وتشکر کرد که در انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهور بازهم مثل همیشه حماسه افریدند.

اکار با بیان اینکه مردم روستا در این چند روز مورد بی اخلاقی های سیاسی قرار گرفتند گفت این بی اخلاقی ها باعث میشود که شان وعزت مردم روستای های دیشموک پایمال شود.

از مردم روستاهای رودایک واسفندان خواهش کرد از امروز دیگر  که انتخابات تمام شده است. همه باهم باشند و کاری نکنند که فرزندان این روستا ها اگر در استخدامی یا نیروهای مسلح اسمشان می آید به بهانه اینکه رقیب هم هستند آن ها را رد کنیم.

اگر هر کسی از این منطقه جای استخدام شد و پست مقام پیدا کرد کمکش کنیم  تا پیشرفت کند نه اینکه خودمان باعث شویم که فرزندان این منطقه درجا بزند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

یازده − 1 =