۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام دعوت مدیر ایثارگران نیروی زمینی سپاه از جامعه بزرگ ایثارگران ومردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۵ تیرماه

پیام دعوت مدیر ایثارگران نیروی زمینی سپاه از جامعه بزرگ ایثارگران ومردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۵ تیرماه

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده : سرهنگ پاسدار محمد خادم الحسینی مدیر ایثارگران نیروی زمینی سپاه با صدور پیامی از جامعه بزرگ ایثارگران ومردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۵ تیرماه دعوت کرد.   متن وی به شرح زیر است”   بنام خدا ((مدیون شهدایمان هستیم))   شهیدان از نفس افتادند تا ما از […]

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده : سرهنگ پاسدار محمد خادم الحسینی مدیر ایثارگران نیروی زمینی سپاه با صدور پیامی از جامعه بزرگ ایثارگران ومردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۵ تیرماه دعوت کرد.

 

متن وی به شرح زیر است”

 

بنام خدا

((مدیون شهدایمان هستیم))

 

شهیدان از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم، به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم

– شهدای ایران اسلامی به عنوان پرچمداران انقلاب كه امروز «عندربهم یرزقون» هستند، همانند رهبری خود انتخابات را مظهر خداباوری، مردم باوری و خودباوری می‌دانستند؛ آنها حتی بر اساس تكلیف، در آخرین دست نوشته‌ها بر این موضوع حساس و سرنوشت‌ساز كشور تأكید داشتند.

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی معتقدند «هرچه انتخابات پرشورتر باشد، عظمت ملت ایران بیشتر در چشم مخالفان و دشمنانش دیده خواهد شد؛ براي ملت ایران حرمت بیشتري خواهند گذاشت؛ دوستان شما هم در دنیا خوشحال می‌شوند. عظمت ملت ایران را حضور مردم در انتخابات نشان می‌دهد.»

بنابراین شهدا به عنوان الگوی نسل جوان و آحاد مردم، ناظر به سرنوشت و اعمال ملت ایران هستند و هر اقدام و حضوری كه موجب حركت پرشتاب تر در مسیر رو به جلو كشور شود، قطعا موجب خرسندی روح امام بزرگوار و روح شهدا خواهد شد.»

همه ما خوب می دانیم كه انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به دلیل ماهیت دینی و انقلابی نظام و موقعیت و شرایط حساس ایران در سطح جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به عنوان یك حماسه و حركت بسیار مهم و سرنوشت ساز در مسیر انقلاب بوده و حضور در انتخابات باید آگاهانه و با شناخت باشد. به نقل از امیرمؤمنان(ع)، هیچ حركتی نیست مگر اینكه در آن حركت نیاز به شناخت است، بنابراین انسان برای انجام هر كاری باید با شناخت و با آگاهی باشد.

حضور همه جانبه و گسترده مردم در صحنه انتخابات بیانگر درك بالا، شعور سیاسی و نشانه مسؤلیت مردم در قبال امور جامعه است. حضور حداكثری سبب تقویت نظام و دولت و عقب نشینی دشمن خواهد شد و اگر این حضور كمرنگ باشد، دشمن به تصور دلسرد بودن مردم از نظام، فشارهای خود را مضاعف خواهد كرد و به دنبال گرفتن امتیاز خواهد بود، اما حضور همگانی مردم در صحنه انتخابات سبب عقب نشینی دشمن می شود.

 

خانواده‌ معظم شهدا و ایثارگران برای حضور در انتخابات پیشتاز خواهند بود

«همانطور كه سالیان پیش با اتحاد و همدلی برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی دوشادوش هم بپا خواستیم، همانطور كه در طول دفاع مقدس با حضور خویش در جبهه ها با جان و خون از مرز و بوممان دفاع كردیم و همانطور كه بعد از جنگ كشور خویش را ساختیم و رو به پیشرفت نهادیم و در همه عرصه ها مدافع انقلاب خویش بودیم، این بار نیز با حضور حداكثری پای صندوق های رای و انتخاب اصلح ترین فرد، نمایشی پر شور از اتحاد، همدلی و یكپارچگی را برای جهانیان به تصویر خواهیم كشید، با انتخابی هوشمندانه كه موقعیت بهتری در جهان امروز با این همه تشنج و ناامنی در دور و نزدیك برایمان رقم خواهد زد.»

ان شاءالله ملت شهید پرور ما دوشادوش خانواده‌های معظم ومعزز شهدا وایثارگران با پیشتازی حضور در صحنه انتخابات، سیلی محكمی به استكبار خواهند زد تا دشمن برای مدت‌ها سر جایش بنشیند.

سرهنگ پاسدار محمد خادم الحسینی

مدیریت ایثارگران نیروی زمینی سپاه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهارده + دوازده =