۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
برگزاری همایش جهاد تبیین پیرامون انتخابات به همت سپاه ناحیه بهمئی با حضور معتمدین محلی + جزئیات و تصاویر

برگزاری همایش جهاد تبیین پیرامون انتخابات به همت سپاه ناحیه بهمئی با حضور معتمدین محلی + جزئیات و تصاویر

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده:  همایش جهاد تبیین پیرامون انتخابات به همت سپاه ناحیه بهمئی با حضور معتمدین محلی در سالن اداره فرهنگ ارشاد برگزار شد. ظهر امروز با حضور تعدادی از معتمدین و متنفذین محلی و بسیجیان بهمئی نشست روشنگری جهاد تبیین با موضوع انتخابات با سخنرانی جناب آقای فرخی فعال سیاسی از […]

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده:  همایش جهاد تبیین پیرامون انتخابات به همت سپاه ناحیه بهمئی با حضور معتمدین محلی در سالن اداره فرهنگ ارشاد برگزار شد.

ظهر امروز با حضور تعدادی از معتمدین و متنفذین محلی و بسیجیان بهمئی نشست روشنگری جهاد تبیین با موضوع انتخابات با سخنرانی جناب آقای فرخی فعال سیاسی از یاسوج در سالن اداره ارشاد بهمئی برگزار شد

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهمئی در این نشست گفت: آن چیزی که همواره دشمن را به عقب رانده، انسجام ملی و حضور پرشور مردم در صحنه دفاع از کشور بوده است.

سرهنگ مهدی غلامی نژاد افزود: هدف از برگزاری این نشست روشنگری درمورد نقش معتمدین محلی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهمئی تصریح کرد: در این مقطع حساس، میزان مشارکت می‌تواند به انسجام، وحدت و امنیت ملی، سرعت دادن به رفع مشکلات و صلابت و عزت کشور کمک کند و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، بقا نظام و کشور به مشارکت مردم بستگی دارد.

آقای فرخی فعال سیاسی فرهنگی در جمع مردم بهمئی گفت:  مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح مهم‌ترین اصل در دومین دوره انتخابات پیش‌رو باشد. هر یک رای نیز برای پیشرفت و تعالی کشور اثرگذار است، همه کسانی که دل در گرو نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، باید برای انتخابات با مشارکت بالا تلاش کنند.

وی ادامه داد: همه ما وظیفه داریم تا در حد توان و امکان در خصوص جهاد تبیین در زمینه انتخابات وارد میدان شویم و نقشه‌های دشمن را که او هم با تمام توان به میدان آمده خنثی کنیم.

خبرنگار  سامان خوبی زاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

2 × پنج =