۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیگیری های شبانه روزی سردار مظلومی که تمامی ندارد + جزئیات

پیگیری های شبانه روزی سردار مظلومی که تمامی ندارد + جزئیات

به گزارش خبرنگار: سامان خوبی زاده: پیگیری و رفع مشکلات حوزه انتخابیه در دیدار محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری با برخی از مسئولان استانی ادامه دارد. محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در ادامه پیگیری های خود جهت رفع مشکلات حوزه انتخابیه با همراهی فرماندار شهرستان بهبهان، شهردار و رئیس […]

به گزارش خبرنگار: سامان خوبی زاده: پیگیری و رفع مشکلات حوزه انتخابیه در دیدار محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری با برخی از مسئولان استانی ادامه دارد.

محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در ادامه پیگیری های خود جهت رفع مشکلات حوزه انتخابیه با همراهی فرماندار شهرستان بهبهان، شهردار و رئیس شورای شهر بهبهان و رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بهبهان با دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان و معاونین، دکتر ارسطوزاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان و دکتر علیدادی مدیرعامل آبفا خوزستان دیداری به عمل آوردند.

محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در تشریح دیدار با استاندار خوزستان و معاونین عنوان نمودند: با توجه به مطالبه عمومی شهرستان بهبهان و مکان نامناسب کشتارگاه فعلی و مشخص کردن وضعیت کشتارگاه صنعتی مقرر گردید؛ حسابرسی مربوطه توسط پشتیبانی دام انجام و در قالب تسهیلات مولدسازی به شهرداری بهبهان و یا واگذاری به بخش خصوصی صورت گرفته و عملیات اجرایی آن آغاز گردد.

محمدطلا مظلومی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص موارد مطرح شده با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان بیان نمودند: پس از همفکری و گفتگو، مواردی به شرح ذیل مصوب گردید:

در خصوص عملیات گازرسانی به روستای قدمگاه امام رضا(ع) و بهسازی و احداث جوی و جدول روستای تل چگاه سفلی و پروژه آب درمانی روستای گراب مقرر گردید؛ مدیر کل مربوطه و یگان حفاظت پس از جلسه فعلی، طی دیداری در وزارت این موضوعات را مطرح و پیگیری نموده و مشکلات مربوطه را مرتفع نمایند.

در خصوص مرحله دوم و سوم پروژه آبرسانی به زمین‌های منطقه بکان پس از رایزنی و گفتگو با مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان و معاون سازمان آب و برق خوزستان و رفع مشکلات مربوطه، مقرر گردید در اسرع وقت عملیات مربوطه آغاز گردد. همچنین در مرحله اول آبرسانی این پروژه تعداد ۹۰ شاخه لوله با پیگیری‌های اینجانب از محل مسئولیت های اجتماعی نفت به پیمانکار مربوطه تحویل و لوله کشی انجام گرفته شد.

نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در توضیح دیدار با مدیرعامل آبفا خوزستان اظهار داشتند: این دیدار در خصوص پیگیری و اجرایی شدن مصوبات جلسات قبل صورت گرفت که دکتر علیدادی دستورات لازم جهت تسریع در روند اجرای مصوبات را صادر نمودند.

خدمت رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ادامه دارد.

 

خبرنگار : سامان خوبی زاده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

سه × 2 =