۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی با یک موضوع مهم + جزئیات

برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی با یک موضوع مهم + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری ساورز نیوز: جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی برگزار گردید و به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی سید زاهد افتخاری زاده رئیس اداره گفت: جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع بررسی نظام مسائل خانواده(مسئله یابی، هدف گذاری، برنامه ریزی، و تقسیم وظایف تا ۶سال) برگزار شد. […]

به گزارش پایگاه خبری ساورز نیوز: جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی برگزار گردید و به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی سید زاهد افتخاری زاده رئیس اداره گفت: جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع بررسی نظام مسائل خانواده(مسئله یابی، هدف گذاری، برنامه ریزی، و تقسیم وظایف تا ۶سال) برگزار شد.

سیدزاهد افتخاری زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و دبیر جلسه ضمن عرض خیرمقدم و تقدیرو تشکر از حضور همه اعضای شورای فرهنگ عمومی و مدعوین محترم که دعوت این دبیرخانه را پذیرفتند و در جلسه شرکت نمودند تشکرنمود و موضوع جلسه را تحت عنوان بررسی نظام مسائل خانواده(مسئله یابی، هدف گذاری، برنامه ریزی و تقسیم وظایف تا ۶سال) تشریح نمود و ضمن اشاره به سخنان اعضای شورای فرهنگ عمومی در جلسه قبل از همه آن ها دعوت نمود که نسبت به موضوع جلسه ایده ها و نظرات خود را بیان نمایند تا مصوبات خوب و قابل اجرایی تصویب گردد.

حجت الاسلام و المسلمین صلواتی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضا و مدعوین و تقدیر از زحمات دبیر جلسه موضوع جلسه را یکی از مهمترین مسائل شهرستان بیان نموده است که می طلبد مسئولین محترم با برنامه ریزی مدون و اجرای برنامه های متناسب با موضوع جهت رفع و کاهش آسیب های پیش روی جامعه هدف تلاش نمایند.

 

وی در ادامه سخنان خود شورای فرهنگ عمومی را یکی از مهمترین جلسات و شورا ها دانست که مصوبات آن حکم قانون دارد و باید اجرایی شود.

 

علی محمدی فرماندارشهرستان و نایب رئیس جلسه، شورای فرهنگ عمومی را اصلی ترین مرجع تصمیم گیری در عرصه های فرهنگی دانست، و از اهتمام و پیگیری امام جمعه و مدیر اداره فرهنگ وارشاد نسبت به برگزاری جلسه تقدیر و تشکر کردند.

وی موضوع جلسه را امری مهم دانست که نیاز هست با برنامه ریزی دقیق در جهت کاهش و رفع آسیب های این دوره اقدام گردد.

 

حبیبی منش دادستان شهرستان بهمئی هم از کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان خبر داد افزود: طرح های خوبی جهت پیشگیری آسیب های اجتماعی با همکاری مجموعه انتظامی اجراء شد.

 

سرهنگ مهدی غلامی نژاد فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بهمئی از ایجاد و راه اندازی مرکز مشاوره در شهرستان بهمئی خبر داد.

 

در ادامه جلسه اعضا و مدعوین به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و مصوبات زیر به تصویب رسید:

۱-مقررگردید شبکه بهداشت و درمان نسبت به مراقبت از مادران باردار و توجه به نیاز های مادی و معنوی آن ها اقدام نماید.

۲-مقررگردید ناحیه مقاومت بسیج نسبت به ایجاد و راه اندازی مرکز مشاوره در شهرستان بهمئی اقدام نماید.

۳- مقرر گردید اداره ورزش و جوانان نسبت به راه اندازی ورزش های همگانی صبحگاهی و همایش های پیاده روی با همکاری شهرداری هادر شهر و دهیاران در روستاها اقدام نماید.

۴- مقرر گردید نهادهای مربوطه نسبت به شناسایی افراد بیکار و ارائه تسهیلات و نظارت و توانمند سازی آنان اقدام نمایند.

۵-مقرر گردید اداره آموزش و پرورش نسبت به ایجاد و راه اندازی مهدکودک و پیش دبستانی در شهرها و روستا ها و مناطق پرجمعیت اقدام نماید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

پنج × دو =