۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
سردار مظلومی چهره محبوب و کشوری سخنران ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در بهبهان است

سردار مظلومی چهره محبوب و کشوری سخنران ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در بهبهان است

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده: با توجه به نزدیکی به برگزاری انتخابات چهاردهم دور ریاست جمهوری ، فعالیت های کاندیدای های این دوره روز به روز بیشتر و بیشتر میشود. در همینجا ، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس فعلی مجلس شورای اسلامی هم کاندیدا چهاردهم دور ریاست جمهوری شد و به همین مناسبت تجمع […]

به گزارش خبرنگار سامان خوبی زاده: با توجه به نزدیکی به برگزاری انتخابات چهاردهم دور ریاست جمهوری ، فعالیت های کاندیدای های این دوره روز به روز بیشتر و بیشتر میشود.

در همینجا ، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس فعلی مجلس شورای اسلامی هم کاندیدا چهاردهم دور ریاست جمهوری شد و به همین مناسبت تجمع پر شور هواداران دکتر قالیباف ، یکشنبــه شب ۱۴۰۳/۳/۲۷ ساعت ۲۱:۳۰ و مـکان : مسجــد شهــدای بهمئــی پشت بیمــارستـان تامیــن اجتمـاعی خیابان شهیـد نگاهـداری در شهرستان بهبهبان برگزار میشود.

این مراسم با سخنرانی مهمان و چهره محبوب و کشوری جناب آقای سردار حاج محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان، تشان، منصوریه، زیدون و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی برگزار میشود.

گفته میشود: سردار حاج محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان، تشان، منصوریه، زیدون و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی از چهره های محبوب و کشوری است که در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.

خبرنگار: سامان خوبی زاده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

1 + 1 =