۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 12455
  • 10 ژانویه 2024 - 0:28
  • 614 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست جدید پاسگاه بخش ممبی منصوب شد/ جوانگرایی در ستاد فرماندهی انتظامی بهمئی + جزئیات و تصاویر

سرپرست جدید پاسگاه بخش ممبی منصوب شد/ جوانگرایی در ستاد فرماندهی انتظامی بهمئی + جزئیات و تصاویر

سامان خوبی زاده از بهمئی: مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید پاسگاه ممبی با حضور فرمانده انتظامی ، نماینده ولی فقیه در ستاد انتظامی بهمئی ، حفاظت ، معاونت انسانی ، معاونت بازرسی ، مسئول سپاه حوزه ممبی ، بخشدار ممبی و با حضور تعدادی از مردم بخش ممبی برگزار شد. فرمانده انتظامی شهرستان […]

سامان خوبی زاده از بهمئی: مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید پاسگاه ممبی با حضور فرمانده انتظامی ، نماینده ولی فقیه در ستاد انتظامی بهمئی ، حفاظت ، معاونت انسانی ، معاونت بازرسی ، مسئول سپاه حوزه ممبی ، بخشدار ممبی و با حضور تعدادی از مردم بخش ممبی برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در این مراسم که با حضور مردم برگزار شده بود گفت: اخلاق مداری و دفاع از حق و حقوق مردم، از خصوصیات نیروی‌های انتظامی ایران اسلامی است.

سرهنگ فرزین جمشیدی افزود: مردم در تمامی صحنه‌ها نشان داده اند که هم دوش و هم قدم با پلیس هستند و این نشان از مردمی بودن پلیس دارد.

وی اظهار کرد: امنیت مهمترین مؤلفه یک جامعه است و فرماندهی انتظامی وظیفه تأمین امنیت را به دوش می‌کشد و در این راه شهدای عزیزی را تقدیم نظام و انقلاب کرده اما همچنان استوار در این راه برای مردم خدمت می‌کند.

گفت: امروز دشمن با انواع و اقسام اقدامات خود به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است و اگر پلیس نباشد و در مقابل این دست اقدامات نایستد ناامنی در کشور رواج خواهد یافت.

وی اضافه کرد: هرکسی بخواهد در جامعه و در کشور (‌ استان ، شهرستان )  ناامنی ایجاد کند قطعاً با پاسخ محکم پلیس مقتدر روبرو خواهد شد و اراذل و اوباش و اشرار در صورتی که بخواهند آرامش و آسایش مردم را بر هم بریزند با آنان با اقتدار برخورد خواهد شد.

سرهنگ جمشیدی بیان داشت: رویکرد پلیس، اجتماعی است و ایجاد و حفظ امنیت مطلوب در گرو اجتماعی کردن نظم و امنیت و استفاده از ظرفیت های مردمی است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی از تغییر رئیس پاسگاه بخش ممبی خبر داد و گفت: با توجه به پایان ماموریت سروان امینی ، باید هر چه زود تر یک سرپرست یا ریاستی برای این جایگاه معرفی می شد.

وی افزود: بخش ممبی با توجه به گستردگی و جمعیتی که دارد یک بخش مهمی برای فرماندهی انتظامی بهمئی است.

سرهنگ جمشیدی خاطر نشان کرد: با توجه به مهمی این جایگاه ، ستواندوم مهرداد رحمانی را به عنوان گزینه پیشنهادی برای این جایگاه معرفی کردیم ولی تا ابلاغ حکم وی ، ایشان به عنوان سرپرست پاسگاه ممبی معرفی می شود.

مقام ارشد انتظامی شهرستان بهمئی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم بخش ممبی با مجموعه پلیس بر ادامه همکاری تاکید نمودند و از زحمات چندین ساله سروان امینی تقدیر و تشکر کردند.

رئیس پیشین پاسگاه بخش ممبی در این مراسم گفت: مشاركت و همدلی مردم با پلیس رمز موفقیت ماموران نیروی انتظامی در ماموریت های محوله است.

سروان آزاد امینی با اشاره به اینكه امنیت پیش شرط تامین سایر اهداف در جامعه به شمار می رود، افزود: پلیس به دنبال پیشگیری جرایم اجتماعی، آگاه سازی خانواده ها و آموزش همگانی است.

وی گفت: مردم ولایتمدار بخش ممبی ، مردمی فرهنگ دوست ، آرام و مهمان نواز هستند که در این چند سال پا به پای این حقیر حرکت کردند.

امینی ادامه داد: هر آمدنی ، رفتنی هم دارد و هر رفتنی ، آمدنی هم دارد افزود؛ حقیقتا خداحافظی از مردم عزیز بخش ممبی برایم سخت و دشوار است.

رئیس پیشین پاسگاه بخش ممبی بیان کرد: در طول ۴ سال اخیر سعی کردم خادم و خدمتگزار خوبی برای مردم باشم بنده رئیس مردم نبودم خادم مردم بودم.

امینی پایان گفت: خدمت به مردم شریف و نجیب ممبی را افتخاری بزرگ میدانم.

ستواندوم مهرداد رحمانی سرپرست جدید پاسگاه بخش ممبی در این مراسم گفت: با خود عهد بستم تا آخرین لحظه از امنیت مردم دفاع کنم و با هر گونه نا امنی برخورد قاطع خواهم داشت‌.

 

گفته میشود : سروان آزاد امینی به مدت ۴ سال و ۶ ماه رئیس پاسگاه بخش ممبی بود که تعامل بسیار خوبی با معتمدین و ریش سفیدان و شوراهای اسلامی و سپاه و بسیج و مردم بخش ممبی داشته و در حل و فصل اختلافات ملکی و حل و فصل درگیری های طایفه ای و دسته جمعی نقش بسزایی داشت و همچنین رضایت مندی مردم را همراه داشت‌.

گفته میشود: ستواندوم مهرداد رحمانی متولد ۱۳۷۷  دارای مدرک لیسانس ، فارغ التحصیل دانشگاه افسری امام حسن مجتبی (ع) و یک سال خدمت در پلیس اگاهی بهمئی در سوابق خود دارد وی از جوان ترین افسران این فرماندهی است.

در پایان این مراسم : از زحمات چندین ساله سروان امینی تقدیر شد و ستواندوم رحمانی به عنوان سرپرست پاسگاه ممبی معرفی شد.

خبرنگار: سامان خوبی زاده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

9 − 2 =