۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
گزارش تصویری تشییع با شکوه مادر شهید بهروز با حضور مردم و مسئولان در رامهرمز خوزستان

گزارش تصویری تشییع با شکوه مادر شهید بهروز با حضور مردم و مسئولان در رامهرمز خوزستان

به گزارش خبر گزاری ساورز مراسم تشییع و تدفین مادر شهید والا مقام شهید حجت الله بهروز با حضور مردم و مسئولان به خصوص مردم ولایی و قدر شناس بخش دیشموک در رامهرمز خوزستان برگزار گردید. امام جمعه دیشموک که بر پیکر این مرحومه مغفوره نماز میت اقامه کردند در سخنانی از لزوم توجه به […]

به گزارش خبر گزاری ساورز مراسم تشییع و تدفین مادر شهید والا مقام شهید حجت الله بهروز با حضور مردم و مسئولان به خصوص مردم ولایی و قدر شناس بخش دیشموک در رامهرمز خوزستان برگزار گردید.
امام جمعه دیشموک که بر پیکر این مرحومه مغفوره نماز میت اقامه کردند در سخنانی از لزوم توجه به توصیه های شهدا گفت و چنین بیان کردند :
در وصیت نامه شهداخطاب به پدران و مادران امده که اجر و صبر شما بر مصیبت ما از اجر شهادت بالاتر است چون ما شهدا وقتی به شهادت رسیدیم غرق در نعمتهای خدا میشویم ولی مادران شهدا و مادر شهید بهروز چند دهه در فراق فرزند شهیدش بیقراری کشید.
حجه الاسلام راوند بیان کردند:وقتی روایت داریم که فرزندان مومن باعث نجات پدران و مادران خود میشوند پس اگر فرزند در راه خدا جان خودش را تقدیم اسلام کند نه تنها پدر و مادر خود را شفاغت میکند بلکه به مقام شفاعت میرسد و میتواند افراد زیادی را شفاعت کند .
ایشان بیان کردند:مادر شهید بهروز علاوه بر مقام مادر شهید از ذریه حضرت زهرا سلام الله علیها است خداوند روحش را با حضرت زهراسلام الله علیها و فرزند شهیدشمحشور گرداند

 

.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

نوزده + 2 =