۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید

پیام رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید

به گزارش خبرگزاری ساورز رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریک فرستادند متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم دیگر بار، موسم شریف « مهر»، فصل گشایش دوباره مدرسه و گام نهادن در مسیر دانایی و آغاز بهار تعلیم و تربیت در سرزمین فرهنگ و […]

به گزارش خبرگزاری ساورز رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریک فرستادند

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
دیگر بار، موسم شریف « مهر»، فصل گشایش دوباره مدرسه و گام نهادن در مسیر دانایی و آغاز بهار تعلیم و تربیت در سرزمین فرهنگ و فرزانگی از را ه رسید. تقارن هفته پرافتخار دفاع مقدس با مهر مهدوی و همزمانی این دو رویداد بزرگ با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی، نوید بخش سال تحصیلی پرشور و امیدآفرین می‌ باشد.. یاد و خاطره چهل و یک هزار دانش آموز و فرهنگی شهید را گرامی می‌داریم و به روح روان پاک آنان درود می فرستیم.
زنگ اول مهر، زنگ بیداری برای حرکت به سوی فردا‌های روشن. زنگ طلوع دوباره صبح دانش و فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت را به تمامی معلمان و دانش آموزان ایران زمین تبریک و تهنیت عرض می کنم.
نیک میدانیم که مدرسه قوی کانون همه فضیلت ها، محور رشد و بالندگی و زمینه ساز تربیت و تعالی نسل کودک و نوجوان تراز انقلاب است و راه رسیدن به قله های رفیع علم و دانش، پیشرفت و توسعه بدون تلاش، سخت کوشی، مطالعه و یادگیری امکان پذیر نخواهد بودو راه ایران قوی از دل مدارس می گذرد.از خداوند سبحان تحقق شعار «مدرسه قوی ، ایران قوی» را به یمن جهاد تلاشگران عرصه تغلیم و تربیت مسالت دارم.
جهانگیر اژدر
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک
مهرماه۱۴۰۲

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار − سه =