۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پیام تسلیت رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت در گذشت فقید فرهنگی اسماعیل جماند

پیام تسلیت رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت در گذشت فقید فرهنگی اسماعیل جماند

به گزارش خبرگزاری ساورز، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت درگذشت نابهنگام فرهنگی جوان اسماعیل جماند پیام تسلیت فرستادند متن پیام ایشان بدین شرح است: به نام خدایی که مرگ آفرید. الَّناسُ موتی و اهلُ العلمِ احیاءٌ: مردم همه مرده اند و اهل علم،زنده اند و جاویدان. ضایعه مؤلمه کوچ ابدی عنصر […]

به گزارش خبرگزاری ساورز، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک به مناسبت درگذشت نابهنگام فرهنگی جوان اسماعیل جماند پیام تسلیت فرستادند
متن پیام ایشان بدین شرح است:
به نام خدایی که مرگ آفرید.
الَّناسُ موتی و اهلُ العلمِ احیاءٌ:
مردم همه مرده اند و اهل علم،زنده اند و جاویدان.
ضایعه مؤلمه کوچ ابدی عنصر چابک،خلاق و متعهد از خانواده بزرگ آموزش و پرورش جاودان یاد آقای اسماعیل جماند جانکاه است و تاثُّرآور.
در آستانه آغاز سال تحصیلی که فضای تعلیم و تربیت،حضور این معلم بانشاط و متدین را به انتظار نشسته بود،واأسفاه که حضورش«دولت مستعجل» بود و با فراق ابدی اش از برکات درس ادب شان محروم مانده ایم.
عشق سرشار به خدمتگزاری و ادب و تعهد به انجام رسالت معلمی در نگاهش موج می زد و افسوس که صیاد اجل،فرصت روزهای حضور و ظهورش را در آموزش و پرورش از همگان سلب کرده است.
اینجانب با قلبی مالامال از حزن و اندوه،مصیبتِ فقدان گوهرین معلم دانا و والا را به بیت سوگوار،خانواده محزون آموزش و پرورش و متعلقان و اقارب آن عزیز سفر کرده تعزیت و تسلیت می گویم.
مصاحبت با خوبان و عالمان مقرب الهی در فردوس اعلی برای آن معلم جوان و موهبت صبوری برای بیت معزَّی و سوگواران از درگاه الهی مسألت می کنم.
/یادشان زمزمه نیمه شب مستان باد/تا نگویند که از یاد،فراموشانند/

جهانگیر اژدر
رئیس اداره آموزش وپرورش دیشموک

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهارده + ده =