۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
پرسپولیس در بحران ترین وضعیت خود

پرسپولیس در بحران ترین وضعیت خود

آیا یحیی به اخر خط با پرسپولیس رسیده است

تیم پرسپولیس دیروز درحالی مقابل تیم استقلال خوزستان از هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی ۲-۲ متوقف شد که علیرضا بیرانوند برخلاف بازی‌های فصل در این مسابقه عملکرد همیشگی‌اش را نداشت و می‌توان گفت که روی گل‌های دریافتی سرخ‌پوشان پایتخت موفق به حفظ چارچوب دروازه پرسپولیس نشد.

تیم پرسپولیس با این تساوی از ۹ بازی اخیر خود ۹ امتیاز گرفته و فقط یک بازی را برده است تا یحیی گل‌محمدی همچنان زیر فشار انتقاد هواداران پرسپولیس قرار داشته باشد و در روزهای سخت پرسپولیس که با لشگری از مصدوم دست یحیی بسته شده مصدومیت احتمالی بیرانوند نیز می‌تواند شوک بزرگی به این مربی و تیم پرسپولیس باشد.

کمتر کسی تصور می‌کرد پرسپولیس برای کسب حتی یک امتیاز در خانه تیم قعرنشین جدول اینگونه به مشکل بخورد، اما تیم یحیی گل‌محمدی در طول ۹۰ دقیقه بازی مقابل استقلال خوزستان موقعیت چندانی هم برای گلزنی خلق نکرده و فقط روی دو ارسال کرنر به گل رسید. البته به نظر اشتباهات داوری به ضرر این تیم بوده، اما در طول فصل آنها از این امر منتفع هم شده‌اند و از این جهت جای گلایه‌ای نیست. پرسپولیس در روزی که با ترکیب غیرمنتظره‌ای وارد میدان شد، باز هم اشتباهات گذشته خود را تکرار کرد و حالا رویای تکرار قهرمانی برای این تیم کمرنگ‌تر از قبل شده. جبران پنج امتیاز اختلاف با صدر جدول غیرممکن نیست، اما با این سبک بازی محال است چنین اتفاقی رخ دهد.

کسب فقط یک پیروزی، آن هم با اختلاف یک گل در ۹ بازی اخیر، عملکرد ضعیف در خط دفاعی و فاصله قابل توجه با استاندارد فصل قبل، عدم خلاقیت در سیستم بازی و به تبع آن خلق موقعیت و افت کیفی قابل توجه بازیکنان، مشکلاتی است که مستقیما به یحیی گل‌محمدی مربوط می‌شود. سرمربی پرافتخار و محبوب پرسپولیس اگرچه هنوز موردحمایت بخش قابل توجهی از هواداران این تیم قرار دارد، اما مشکلات این تیم محسوس و غیرقابل انکار است و یحیی بهتر از هر کسی میداند صبر و تحمل طرفداران تیم‌های بزرگ خیلی هم زیاد نیست.

 

 تساوی پیاپی تیم پرسپولیس هواداران این تیم رانگران کرده است که سرنوشت تیمشان چه میشود قراراست به دوران بعداز برانکو برگردند یا یحیی تیم را دوباره احیا خواهد کرد

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

5 + 12 =