۞ امام علی (ع) :
هر که خیر جوید سرگردان نشود، و کسی که مشورت نماید پشیمان نگردد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » رویدادها
  • شناسه : 5297
  • 23 می 2023 - 11:48
  • 329 بازدید
  • ارسال توسط :
اهداء سند افتخار به اهدا کنندگان زمین در کربلای معلی
درنشست با مسئولان استانی مطرح شد؛

اهداء سند افتخار به اهدا کنندگان زمین در کربلای معلی

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات چرام در نشست با معاون ستادبازسازی عتبات عالیات استان  گفت: ۵ سند افتخار برای چرامی‌ها که در توسعه طرح‌های عتبات عالیات مشارکت می‌کنند، اهدا شد. به گزارش ساورزنیوزبه نقل ازفرهنگی وروابط عمومی ستادعتبات عالیات چرام،سیدعلی رضوی رضوی رئیس ستاد عتبات و عالیات چرام گفت: به ۵ نفر از خیران که […]

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات چرام در نشست با معاون ستادبازسازی عتبات عالیات استان  گفت: ۵ سند افتخار برای چرامی‌ها که در توسعه طرح‌های عتبات عالیات مشارکت می‌کنند، اهدا شد.

به گزارش ساورزنیوزبه نقل ازفرهنگی وروابط عمومی ستادعتبات عالیات چرام،سیدعلی رضوی رضوی رئیس ستاد عتبات و عالیات چرام گفت: به ۵ نفر از خیران که در طرح نور این ستاد یک متر زمین در کربلای معلی خریداری کرده بودند سند افتخار اهداء شد.
رضوی افزود: سند افتخار به افرادی اهداء می‌شود که یک متر زمین به ارزش چهار میلیون و پانصد هزار تومان در کربلا خریداری و به ستاد عتبات هدیه کنند اهداء می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شهرستان چرام رتبه نخست میزان مشارکت در طرح‌های توسعه عتبات عالیات را دارد اضافه کرد: تاکنون ستاد عتبات عالیات این شهرستان به کمک مردم نیک اندیش و خیران ۱۳۰ میلیون تومان به ساخت و ساز و مرمت عتبات کمک کرده اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

1 + شش =